Oğuz Bekir Yalçın

Oğuz Bekir Yalçın Kimdir?

Kurucumuz olan Oğuz Bekir Yalçın 27 Temmuz 1980 tarihinde İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde dünyaya geldi. Memur bir ailenin çocuğu olduğu için ilkokul ve ortaokulu Mersin’de tamamlayarak, lise öğrenimini İstanbul Yeni Levent Lisesinde bitirdi.

Lise çağlarında yarı zamanlı olarak mağazacılığa alaylı olarak başladı eş zamanlı olarak önce Gazi Üniversitesi Perakende Mağazacılık bölümüne ardından Beykent Üniversitesi İşletme Bölümüne devam etti. Sektörde satış danışmanlığından, genel müdürlüğe kadar her basamakta görev alarak hem alaylı hem de okullu olmanın avantajına sahip oldu. Ayrıca başta Boğaziçi Üniversitesi gibi birçok saygın kurumdan ve çalıştığı kurumsal firmalardan aldığı profesyonel eğitimlerle deneyimlerini perçinlemiş oldu. Özellikle bölge müdürlüğü döneminde tüm Türkiye ve yurt dışında kazandığı tecrübeler sayesinde farkı müşteri yapıları, AVM ve cadde mağazacılığını yakından tanıma şansını yakaladı.

Sektör tecrübesi ve geniş iş çevresine istinaden 2019 yılı itibariyle perakende konusunda büyümek, kurumsallaşmak ya da dışarıdan desteğe ihtiyaç duyan tüm firmalara ve aynı zamanda bu alanda kariyer hedefleyen çalışanlara hizmet vermek amacıyla firma kurmaya karar verdi.

Şirketler için başarının temelindeki en önemli faktörün, insan ve sistem olduğu öngörüsüyle çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Her günün bir öncekinden daha iyi olması hedefiyle, kararlı bir şekilde ilerlemeyi arzulamaktadır.


There are fantastic guidance notes on dissertationowl.com/ catherine ryan buy college essays howard’s blog to help you.